close
loading

DYSTRYBUCJA I OBSŁUGA MASZYN

 

 

 

Kierowani pasją do maszyn sterowanych numerycznie pragniemy podzielić się z Państwem korzyściami jakie można uzyskać posiadając takie maszyny w swoim zakładzie. Swoją rolę spełniają one zarówno w dużych, jak i mniejszych zakładach przemysłowych i warsztatach produkcyjnych.                                                                                                                                                                                            

Z roku na rok w gospodarce następuje coraz to szybszy rozwój produkcji przemysłowej, dlatego tak ważne jest wykorzystywanie nowoczesnych urządzeń, które w szybki i precyzyjny sposób wykonają zadania, do których są przeznaczone.  Przez wzgląd na dużą konkurencję rynkową praktycznie wszystkie sfery produkcyjne pozostają stale pod działaniem nacisku zmierzającego do osiągnięcia coraz doskonalszych wytworów w coraz krótszym czasie. Takie możliwości dają obrabiarki cyfrowe, czyli maszyny sterowane numerycznie, które zapewniają wygodę i szybkość wytwarzania nawet najbardziej wymyślnych kształtów.

Nowoczesne obrabiarki CNC to urządzenia uniwersalne, umożliwiające kompleksową obróbkę danej części w jednej tylko maszynie z praktycznie dowolnego materiału, co daje w zasadzie nieograniczone możliwości. Zastosowanie takich obrabiarek skraca czas potrzebny na wyprodukowanie danej części/produktu, a co za tym idzie zwiększa ogólną wydajność zakładu produkcyjnego.

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn które oferujemy Państwu, ale też użytkownikiem tych maszyn. Firma MEWisto oprócz dystrybucji zajmuje się także usługami z zakresu projektowania i produkcji części maszyn i urządzeń  oraz obróbką CNC 2D i 3D, dlatego z czystym sumieniem możemy Państwu polecić prezentowane i wypróbowane przez nas maszyny.